شما شاهد رونمایی از اولین سایت نمایش انیمه های فصلی و مانگاهای در حال انتشار هستید . این فاز اول سایت هست و در حال تکمیل و اماده سازی برای فاز دوم . اگر اشکالی در سایت توجه شما را به خود جلب کرد حتما ما در جریان این مشکلات قرار دهید . 

در این قسمت که در روزهای اینده تکمیل خواهد شد , ما به شما راهنمایی های لازم را خواهیم کرد تا هیچ مشکلی با سایت نداشته باشید .برای اشنایی شما عزیزان با سایت این راهنمایی را برای شما قرار میدهیم . در جدول بالا که قسمت اصلی سایت انیمه های فصلی سایت به حساب میاد . شما در اول عنوان انیمه را دارید در قسمت پایین همون طوری که مشاهده میکنید سه کلید که هر کدام حروف هایی دارند برای شما به نمایش در امده اند . هر چند با بردن نشانگر موس خود بر روی انها سایت به شما میگوید هر کدام از این حروف چه معنی خاصی دارند ولی باز در این قسمت من سعی خواهم کرد که بیشتر به شما کمک کنم . این قسمت با قسمت انگلیسی سایت کم متفاوت هست . سایت هایی که در این جدول لیست شده اند برای کاربران فارسی زبان به کار می ایند ولی قسمت انگلیسی فقط برای کاربران انگلیسی کارایی خواهد داشت . حرف F به معنی این است که با کلیک بر این قسمت شما به تاپیک مورد نظر بحث و تبادل نظر ان در فروم انیمه ورلد منتقل خواهید شد . یعنی بخش انیمه های فصلی . حرف W به این معنی است که با کلیک بر این قسمت شما به پروفایل این انیمه در سایت مرجع و اصلی انیمه ورلد منتقل خواهید شد . ان را به لیست خود اضافه کنید و یا به ان امتیاز دهید و کارهای بسیار دیگر . حرف S به این معنی است که با کلیک بر این قسمت شما به تاپیک زیر نویس فارسی این انیمه در فروم انیمه ورلد منتقل خواهید شد .

در قسمت پایین در نوار سورمه ای رنگ شما روز ساعت و دقیقه پخش انیمه به زمان ژاپن را دارید و در کادری که در کنار این زمان است شما تاریخ و زمان پخش این عنوان را به زمان ایران دارید . این قسمت میتواند برای کاربران انگلیسی زبان با انتخاب شهر مورد نظر خود تغییر کند .

شما میتوانید با کلیک بر روی  با ما در تماس باشید .